Кандидат на пост президента Франції Марін Ле Пен, що відома проросійськими поглядами, не вірить у те, що президент Росії Володимир Путін є вбивцею.

Відповідну заяву вона зробила в інтерв'ю CBS News.

"Ні, я не вірю, що це так. Нічого Володимир Путін не зробив такого, щоб змусити мене прийти до такого висновку", - заявила Ле Пен у відповідь на запитання журналіста.

Вона не бачить в Путіні загрози для Європи. Подібні слова кандидат вимовила на приклад, наведений представником ЗМІ, стосовно військового вторгнення Росії в Україну та анексії Криму.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 2 березня Європейський парламент прийняв рішення позбавити депутатської недоторканності за розповсюдження зображень з актами насильства. Це викликало великий ажіотаж серед користувачів соціальних мереж.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 6 червня: кому п'ятниця принесе скандали, а кому розслаблення Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня Визнають непридатними: які хвороби звільняють від мобілізації
Показати ще