"Євробачення" вперше змінює правила конкурсу

поділитись
Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" змінює систему підрахунку балів, щоб зробити процедуру оголошення результатів більш інтригуючою

Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" змінює систему підрахунку балів, щоб зробити процедуру оголошення результатів більш інтригуючою.

Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" вперше за час свого існування змінює правила голосування у фіналі. Таке рішення було прийнято з метою скоротити час проведення фінального шоу і зробити більш динамічною процедуру оголошення результатів. Інформація оприлюднена на ресурсі, присвяченому конкурсу "Євробачення" - ESCKAZ.

Читайте також: У відборі на Євробачення скандал через пісню SunSay (відео)

Раніше оцінки глядачів і журі для кожної країни підсумовувалися, тепер кожна країна буде називати цифри окремо. Нова система дозволить оголошувати результати відразу ж після закриття ліній для голосування. Якщо голосування глядачів за певного учасника не відбудеться, буде використаний не результат журі, а середній бал по голосуванню інших країн з кошиків, затверджених Оргкомітетом конкурсу.

У разі, якщо два або більше учасників отримають однакову кількість балів, переможцем стане той, хто отримав бали від більшої кількості країн. І тільки в цьому випадку будуть підсумовуватися бали журі та глядачів.

21 лютого в прямому ефірі на телеканалах СТБ і "UА: Перший" відбудеться показ фінального відбору. За підсумками глядацького та суддівського голосування буде обраний представник від України, який виступить в Швеції в травні 2016 року.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Євробачення, Євробачення Україна, Джамала, конкурс Євробачення, правила Євробачення
Два вантажних судна зіткнулися і "розсипали" контейнери
0
0
04:40 21.03.2018
До таких заходів росіяни вдалися після позапланової перевірки авіакомпанії "Саратовські авіалінії"
0
0
00:55 21.03.2018
Фантастичне перевтілення цієї жінки надихає
0
0
00:44 21.03.2018
Поки Росія не проявляє поваги до принципів міжнародного права...
0
0
23:53 20.03.2018
У Москві намагалися підпалити будівлю Ради Федерації
0
0
22:50 20.03.2018