Брюссель пропонує Москві продовжити дію зимового газового пакету для України.

Про це розповіла прес-служба "Нафтогазу".

"27 березня українська сторона отримала від віце-президента Єврокомісії пана Шевчовича лист, в якому йдеться про його пропозицію російській стороні залишити в дії поточний механізм ціноутворення на російський газ, поставлений "Газпромом" для українських споживачів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: З 1 квітня Україна відмовляється від російського газу

Віце-президент Єврокомісії Марош Шевчович також запропонував провести тристоронню зустріч у Брюсселі в середині квітня.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Показати ще

Компанія "Нафтогаз" підтримала пропозицію про продовження дії "зимового пакету" газових домовленностей, яку погодили 31 жовтня 2014 року, до кінця наступного осінньо-зимового періоду. Українська сторона переговорів готова взяти участь у тристоронній зустрічі, запропонованій віце-президентом.

Нагадаємо, 20 березня у Брюсселі провели чергові переговори щодо поставок і можливої ціни російського газу для України в рамках "літнього пакету" - з 1 квітня 2015 року.

Переговори відбулись на рівні міністрів енергетики України та Росії, та за участі єврокомісара із питань енергетики. Сторони тоді дійшли згоди, що "зимовий пакет" домовленостей виконується повністю, а "літній" будуть обговорювати експертні групи.