Депутати Європейського парламенту пропонують визнати Російську православну церкву загрозою для європейських цінностей. Крім того, євродепутати хочуть визнати на політичному рівні, що Росія веде проти Європи інформаційну війну.

Про це повідомляє "Укрінформ". Депутати вважають агресивною інформаційну політику Росії. Вони підготували відповідну резолюцію під назвою "Стратегічні комунікації ЄС як протидію пропаганді з боку третіх сторін".

"Європарламент визнає, що Росія агресивно використовує широкий спектр засобів і інструментів, зокрема, спеціальних організацій ("Русский мир"), багатомовних телевізійних каналів ("Россия сегодня "), інформаційних агентств (РІА" Новости "," Спутник ")", соціальні та релігійні об'єднання (включаючи Православну церкву), соціальні медіа та інтернет-тролів, що загрожує західним цінностям, розділяє Європу, акумулює внутрішню підтримку і створює сприйняття країн "Східного партнерства" як не відбулися ", - повідомляється в документі.

Проект резолюції розробила польський депутат Анна Фотига. Вона сказала, що інформаційна пропаганда Росії має стратегічний напрям. Вона, за її словами, спрямована на те, щоб підірвати у країн Центральної та Східної Європи їх суверенітет. Анна Фотига наголосила, що Росія дуже часто маніпулює і фальсифікує різні історичні факти.