Сьогодні в Санкт-Петербургу затримали активістів, які проводили в центрі міста акцію на підтримку нашої льотчиці Надії Савченко. Повідомляється, що причиною став український прапор, який сміливі росіяни тримали в руках.

"Затримані Всеволод Нелаєв, Дар'я Пелипчук, Олена Тітієвська, Данте Теодорі та Тетяна Бабуріна. Їх доправили в 78 відділення поліції", - кажуть активісти. Зараз вони збираються йти до райвідділку та визволяти однодумців.

Сьогодні, 8 березня о 16-ій годині за московським часом петербуржці провели флешмоб на підтримку Надії – вони взялися за руки на Невському проспекті. В акції використали синьо-жовті стрічки кольорів державного прапора України.

"Робимо це міжнародний жіночий день, на знак підтримки з незаконно утримуваною у в'язниці російською владою українською військовослужбовцем і депутатом Верховної Ради Надією Савченко. Зібратися разом і взятися за руки, навіть на підтримку Надії, поки ще ніхто не заборонив і спеціального узгодження, а тим більше дозволу для цього ніякого не потрібно", - кажуть в коаліції "Демократичний Петербург".