США, а також країни ЄС вимагають від Росії повного припинення вогню у Сирії. Агресор повинен надати доступ гуманітарної допомоги і відновити переговори під егідою ООН.

Заяву опублікували на офіційному сайті Держдепартаменту США. Під нею підписалися голови зовнішньополітичних відомств Сполучених Штатів Америки, Британії, Німеччини, Франції, Італії, а також Верховний представник ЄС Федеріка Могеріні.

"На Росії лежить тягар, щоб довести, що вона хоче і може вжити надзвичайних заходів для порятунку дипломатичних зусиль з відновлення режиму припинення бойових дій, доступу гуманітарної допомоги і створення умов, необхідних для відновлення переговорів", текст заяви.

Представники західних країн в черговий раз висловили незадоволення обстрілом гуманітарного конвою під Алеппо з боку урядових військ, використанням хімічної зброї, а також підтримкою Росії військ Башара Асада.

Портал "Знай.ua" писав про термінову зустріч Ради Безпеки ООН з приводу атак на Алеппо, яка відбудеться сьогодні.

Популярні новини зараз
Дотягнути до листопада: хто з пенсіонерів отримає надбавки від держави В Україні почали масово штрафувати батьків Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто
Показати ще