Адвокати Надії Савченко Марк Фейгін і Микола Полозов звинуватили захист українського режисера Олега Сенцова в співпраці з Кремлем.

На сторінках правозахисників у Twitter розгорівся справжній скандал.

Справа в тому, що ряд російських ЗМІ опублікували інформацію про переможців та одержувачах гранту від президента РФ Путіна, серед яких опинилася компанія "Агора", адвокати якої захищають полоненого Сенцова.

"Запам'ятайте діти, не можна брати гроші у Кремля і чесно захищати людей, що борються з Кремлем. Двустволити вже не можна, час не той", - написав Полозов у мікроблозі. Також його обурило інтерв'ю адвоката режисера Дмитра Дінзе видянню "Новое время", в якому він наполягав, що режисер Сенцов та льотчиця Савченко мають визнати свою провину. Він пояснив, що таким чином їх начебто передадуть Україні, а до цього – все марно.

"Чарівно, коли колишні опера перефарбовуються в адвокатів, але продовжують колоти підзахисних на визнання провини, як на колишній роботі", - написав він у Twitter.

Популярні новини зараз

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Настя Каменських підняла українцям не тільки настрій: "Кішечка"

Ведуча "1+1" Лідія Таран злягла з хворобою і благає про допомогу: "Найповільніший день року"

Зірка української збірної зізнався, що творив Луческу в Шахтарі: "Блював. Стояв раком в лісі..."

Показати ще

Марк Фейгін також не лишився осторонь та поспівчував Сенцову.

"Доля Сенцова сумна, оскільки його захищає адвокат Агори, що одержує гроші від Кремля", - пише адвокат української льотчиці Савченко.