Адвокати Надії Савченко Марк Фейгін і Микола Полозов звинуватили захист українського режисера Олега Сенцова в співпраці з Кремлем.

На сторінках правозахисників у Twitter розгорівся справжній скандал.

Справа в тому, що ряд російських ЗМІ опублікували інформацію про переможців та одержувачах гранту від президента РФ Путіна, серед яких опинилася компанія "Агора", адвокати якої захищають полоненого Сенцова.

"Запам'ятайте діти, не можна брати гроші у Кремля і чесно захищати людей, що борються з Кремлем. Двустволити вже не можна, час не той", - написав Полозов у мікроблозі. Також його обурило інтерв'ю адвоката режисера Дмитра Дінзе видянню "Новое время", в якому він наполягав, що режисер Сенцов та льотчиця Савченко мають визнати свою провину. Він пояснив, що таким чином їх начебто передадуть Україні, а до цього – все марно.

"Чарівно, коли колишні опера перефарбовуються в адвокатів, але продовжують колоти підзахисних на визнання провини, як на колишній роботі", - написав він у Twitter.

Популярні новини зараз

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Показати ще

Марк Фейгін також не лишився осторонь та поспівчував Сенцову.

"Доля Сенцова сумна, оскільки його захищає адвокат Агори, що одержує гроші від Кремля", - пише адвокат української льотчиці Савченко.