Адвокати Надії Савченко Марк Фейгін і Микола Полозов звинуватили захист українського режисера Олега Сенцова в співпраці з Кремлем.

На сторінках правозахисників у Twitter розгорівся справжній скандал.

Справа в тому, що ряд російських ЗМІ опублікували інформацію про переможців та одержувачах гранту від президента РФ Путіна, серед яких опинилася компанія "Агора", адвокати якої захищають полоненого Сенцова.

"Запам'ятайте діти, не можна брати гроші у Кремля і чесно захищати людей, що борються з Кремлем. Двустволити вже не можна, час не той", - написав Полозов у мікроблозі. Також його обурило інтерв'ю адвоката режисера Дмитра Дінзе видянню "Новое время", в якому він наполягав, що режисер Сенцов та льотчиця Савченко мають визнати свою провину. Він пояснив, що таким чином їх начебто передадуть Україні, а до цього – все марно.

"Чарівно, коли колишні опера перефарбовуються в адвокатів, але продовжують колоти підзахисних на визнання провини, як на колишній роботі", - написав він у Twitter.

Популярні новини зараз

У столиці вийшла з дому та зникла відома акторка: зв'язку немає

В Україні змінюють правила видачі соцдопомоги пенсіонерам: хто має право на пільги

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

Марк Фейгін також не лишився осторонь та поспівчував Сенцову.

"Доля Сенцова сумна, оскільки його захищає адвокат Агори, що одержує гроші від Кремля", - пише адвокат української льотчиці Савченко.