Курйозний випадок стався під час пограбування одного з барів в США. Троє озброєних грабіжників увірвалися вночі в закладу. Одна парочка в черговий раз довела істину, що любов сліпа. Адже вони навіть і не помітили, що діється навколо них.

Про це повідомляє SkyNews. Зловмисники вирішили забрати всю виручку з бару в холі казино Tap Inn, який розташований в американському місті Біллінгс. Поява чоловіків з пістолетами в руках і в банданах на обличчі відвідувачі закладу сприйняли з дивовижною байдужістю, ніби такого роду події відбуваються в їх житті щотижня.

Але особливу увагу привернула закохана парочка. Вони обіймалися і цілувалися поруч із барною стійкою та не помітила ні піднятих рук бармена, ні те як грабіжники вигрібали гроші з каси. Також грабіжники забрали всю готівку у відвідувачів бару.

Читайте також: Чоловік на інвалідному візку пограбував банк

Зловмисник проходив поруч з парочкою і хотів було зазіхнути й на їхні гаманці, але сторопів від такої відчуженості. Він не посмів порушити панувала навколо них ідилію.

Популярні новини зараз

В Україні розпочали виплачувати пенсії за новою схемою: кому не дадуть ні копійки

Світу вперше показали заборонені фото СРСР: красномовні епізоди життя у "совку"

Головне за ніч: пропозиція Зеленського заробітчанам, "полювання" на призовників, підвищення пенсій та перенесення Різдва

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Супутник прекрасної дівчини в результаті звернув увагу на те, що відбувається навколо, але до того моменту грабіжники вже втікали з бару разом з награбованим. Постраждалих в результаті інциденту немає. Невідома також суму, яку винесли грабіжники.