Четверо індійських чоловіків зґвалтували 20-річну жінку та її 14-річну двоюрідну сестру за те, що ті нібито їли яловичину. Їх дядька й тітку нападники забили до смерті у власному будинку.

Як повідомляє BBC News, злочин зафіксований у штаті Хар'яна, де живуть переважно мусульмани. Згвалтування й убивство мали місце два тижні тому, але про це стало відомо тільки зараз.

За словами потерпілих, ґвалтівники погрожували вбити їх обох, якщо вони розкажуть про те, що сталося.

Всі четверо підозрюваних затримані. Їм висунуті звинувачення. Їх жертви в свою чергу стверджують, що навіть будучи мусульманками, не вживають в їжу яловичину.

Читайте також: Справу про поліцейських-гвалтівників намагаються "зам'яти"

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Літак після відмови двигуна з шаленою швидкістю вилетів на трасу, лиха уникнути не вдалося

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

Як зазначає BBC News, незадовго цього злочину місцева влада заявила, що поліція перевірятиме, чи не міститься яловичина в стравах з баранини. Це пов'язано з випадками підміни м'яса.

Як відомо, в Індії корови є священними тваринами. Їх не можна вбивати та їсти яловичину. Забій корів законодавчо заборонено майже у всіх штатах Індії, крім Керали і Західної Бенгалії.

Що ж стосується зґвалтувань, то сьогодні це одна з найгостріших проблем в країні. Незважаючи на суворе покарання для ґвалтівників, включно зі смертною карою, кількість таких злочинів не зменшується.

Як писав "Знай", в Луганській області український прикордонник врятував дівчину від групового зґвалтування.