Журналісти розсекретили таємне життя старшої доньки Путіна (фото)

поділитись
Донька Путіна багато подорожує по світу, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів, а також працює в Ендокринологічному науковому центрі МОЗ Росії

[gallery]

Старша дочка глави Кремля Володимира Путіна - Марія Фаассен – живе в центрі Москви, любить кататися на мегаяхті і дружить з синами дипломатів.

Як пише видання The New Times, дочка Путіна живе у Москві на Новінському бульварі, по сусідству з посольством США. В цьому будинку і раніше жили родичі перших осіб Радянського Союзу, а також відомі радянські полководці, вчені і професура МДУ. Вхід у будинок охороняють МВС та спецназ.

Їздить Марія на дорогому джипі з "мигалкою" і в оточенні охоронців.

Читайте також: "Дочка" Путіна вперше дала інтерв'ю

Навчалася донька глави Кремля не під прізвищем батька. В студентські роки у МДУ її знали як Марію Воронцову. Її колишні однокурсники виклали в інтернеті чимало фотографій, зроблених з дівчиною в аудиторіях і на студентських вечірках.

Одна з колишніх студенток розповіла, що "спочатку про Машу говорили, що вона дочка секретного конструктора ракет. Потім почалися чутки, що вона - дочка якогось багатого генерала".

Як свідчать фото, донька Путіна багато подорожує по світу, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів. Так, на мегаяхті класу люкс Aria в компанії подруг студентка Маша зробила круїз по Середземному морю з заходом у Монте-Карло, Італію, Францію, Іспанію та Нідерланди.

На інших викладених в мережу фотографіях та ж блондинка танцювала на костюмованому карнавалі в пивному барі в місті Маастрихт. А в Японії Марія, яку супроводжував перекладач з Голландії, брала уроки японської писемності та танців.

Читайте також: "Дочка" Путіна вперше дала інтерв'ю

Далі Марія вступила на аспірантуру Ендокринологічного наукового центру МОЗ Росії. Науковим керівником Воронцової був академік Іван Іванович Дедов. Після цього в житті академіка почалися справжні дива: на безальтернативній основі Івана Івановича обрали президентом РАМН. Далі почали прискорено розбудовувати Інститут дитячої ендокринології, де була аспіранткою Воронцова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
донька Путіна, Путін, Росія, старша донька Путіна
Вона має намір звернутися до інших країн
0
0
06:16 23.03.2018
Глава МЗС Карін Кнайсль настійно рекомендувала аташе Юргену-Майклу Клеппигу повернутися до Відня
0
0
03:13 23.03.2018
Ніхто про це навіть і не подумав
0
0
01:41 23.03.2018
Офіцер поліції має потенційні ознаки отруєння
0
0
00:33 23.03.2018
Історія відома своїми подробицями
0
0
23:10 22.03.2018