Старша дочка глави Кремля Володимира Путіна - Марія Фаассен – живе в центрі Москви, любить кататися на мегаяхті і дружить з синами дипломатів.

Як пише видання The New Times, дочка Путіна живе у Москві на Новінському бульварі, по сусідству з посольством США. В цьому будинку і раніше жили родичі перших осіб Радянського Союзу, а також відомі радянські полководці, вчені і професура МДУ. Вхід у будинок охороняють МВС та спецназ.

Їздить Марія на дорогому джипі з "мигалкою" і в оточенні охоронців.

Читайте також: "Дочка" Путіна вперше дала інтерв'ю

Навчалася донька глави Кремля не під прізвищем батька. В студентські роки у МДУ її знали як Марію Воронцову. Її колишні однокурсники виклали в інтернеті чимало фотографій, зроблених з дівчиною в аудиторіях і на студентських вечірках.

Одна з колишніх студенток розповіла, що "спочатку про Машу говорили, що вона дочка секретного конструктора ракет. Потім почалися чутки, що вона - дочка якогось багатого генерала".

Як свідчать фото, донька Путіна багато подорожує по світу, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів. Так, на мегаяхті класу люкс Aria в компанії подруг студентка Маша зробила круїз по Середземному морю з заходом у Монте-Карло, Італію, Францію, Іспанію та Нідерланди.

На інших викладених в мережу фотографіях та ж блондинка танцювала на костюмованому карнавалі в пивному барі в місті Маастрихт. А в Японії Марія, яку супроводжував перекладач з Голландії, брала уроки японської писемності та танців.

Читайте також: "Дочка" Путіна вперше дала інтерв'ю

Далі Марія вступила на аспірантуру Ендокринологічного наукового центру МОЗ Росії. Науковим керівником Воронцової був академік Іван Іванович Дедов. Після цього в житті академіка почалися справжні дива: на безальтернативній основі Івана Івановича обрали президентом РАМН. Далі почали прискорено розбудовувати Інститут дитячої ендокринології, де була аспіранткою Воронцова.