Біографія
Антон Вікторович Дрепін уродженець Німецького міста Потсдам. Народився 1 серпня 1987 р. Громадянство України отримав у 2004 році після закінчення загальноосвітньої школи.
Сім'я
Антон Вікторович одружений на Віолеті Олександрівні, з якою займаються вихованням дочки Марії.
Освіта
Дрепін навчався в школі м. Житомир, після закінчення якої вищу освіту здобув у Київському національному торговельно-економічному університеті на факультеті фінансів та банківської справи на спеціальності фінанси, при цьому ж вузі здобув кваліфікацію магістра фінансів.
Кар'єра і бізнес
Протягом чотирьох років до 2009 року Дрепін був Акціонером комерційного банку «Правекс-Банк». За ці 4-и року змінив 4-и посади, дійшовши до керівних посад: був менеджером, старшим менеджером, заступником директора, а також директором відділення.
У період з 2009 по 2010 був заступником директора на «Автотранспортному підприємстві» при Київській міській раді. На наступній посаді в ролі начальника комунального підприємства «Київ-жілспецексплуатація» теж затримався на відносно не тривалий період часу. У період з 2011 до 2013 року посада Дрепіна знизилася, і він став першим заступником начальника на вищевказаному комунальному підприємстві.
З 2015 року був директором підприємства «Київські міські проекти».
У період депутатських виборів у 2015 році Антон Дрепін боровся за голоси 19,1 тис. Виборців Подільського району. Дрепін з'явився на політичній арені під час правління Черновецького і його так званої «молодої команди». В цьому ж 2015 року але з жовтня Дрепін став депутатом Київської міської ради VIII скликання. Балотувався від фракції «Солідарність», від Подільського району Києва. Став членом постійної комісії з питань бюджету та соціально економічного розвитку.
Компромат і чутки
У 2016 році під час свого депутатства Дрепін потрапив скандал з однопартійцями. Так політична фракція розділила членів свого об'єднання на відповідальних і відповідно на безвідповідальних політичних діячів. Дрепін потрапив якраз в список безвідповідальних політиків, які
Дрепін увійшов до складу політичної складової Київської міської ради ще при голові Леоніді Черновецькому, затримався при голові КМДА Олександрі Попову, а також знову увійшов в депутатський корпус при мері Віталії Кличко і в різні роки своєї діяльності встиг відзначитися в кримінальних справах. Так, в цьому скандалі Андрій Дрепін засвітився у справі про присвоєння коштів в особливо купному розмірі в комунальному підприємстві «Київ-житспецексплуатація». Відкриті джерела повідомляють, що ці схеми мають відношення до будівництва Театру на Подолі, спорудження якого планувалося до Євро-2012. Тоді на спорудження масштабного об'єкту
Власне такі кричущі і скандальні справи для Дрепіна вже не новина, так як проти нього в 2010 році вже було збуджено кримінальну справу за розтрату коштів спеціального фонду Київського міського бюджету. Тоді сума розтрати склала 25 мільйонів гривень нібито на це ж будівництво тільки на Андріївському. Обурливим залишається і той факт, що цю подію тихесенько зам'яли і навіть не вносили її до реєстру досудових розслідувань, що наштовхує на думку про корупцію, адже самі собою такі питання явно не вирішуються і без сліду не діваються.
Дрепін відзначився і в іншій історії, яка пов'язана з
Дрепін перебуваючи вхожим в контрольну комісію, яка займається перевіркою законності розміщення МАФів на території Острова, якраз мав перевіряти законність власного бізнесу і бізнесу своїх колег. Але ймовірно, Дрепіну і його колегам що знаходяться в цій комісії така перспектива не сподобалася і по закінченню двох років своєї «плідної роботи» в цій комісії, вони не здали жодного звіту про відповідні перевірки і знайдені порушення.
Як політичний діяч в Київраді
Дрепін був помічений також і в цивільній справі. Коли Антон Вікторович працював в «Київ-жітспецексплуатаціі», то він був звільнений за прогули. Але, що б відстояти своє ім'я Дрепін відправився в суд, де подав заяву на Леоніда Черновецького, який в той час був мером столиці. Дрепіну вдалося виграти суд, чим довів свою невинність, а також отримати за це моральну компенсацію в якості моральної шкоди. Сума компенсації склала 63 тис.грн., На момент судового рішення, це було 8 тис.доларів.
Згідно з опублікованою декларацією Антон Дрепін є бенефіціарним власником «Київські міські проекти», ця організація принесла йому 4,2 млн.грн. Але відкриті джерела повідомляють, що знавців насторожив той факт, що в реєстрі юридичних осіб є відразу три суб'єкта з однойменною назвою. Є компанія, і є громадська організація з такою ж назвою. Двома цими об'єктами керує житомирський земляк Дрепіна - Володимир Хоменко. Законами України не забороняється називати компанії однаковими назвами, якщо форма правління різна. Відповідно до закону дозволяється залишати тільки назву, без використання будь-яких абревіатур, а це вже
Дрепін з дружиною мабуть не довіряє банківським структурам і свої кошти воліють зберігати готівкою. Сума доходу від підприємницької діяльності становить непристойно велику суму в розмірі 4,2 млн.грн, а також 483 тис.євро, дружина Віолетта Олександрівна задекларувала 411 тис. доларів.
Фотографії