Андрій Данилко зробив неоднозначну заяву про свій відхід зі сцени. Він повідомив, що втомився, страждає від провалів у пам'яті і не може випустити новий продукт. У зв'язку з цим усім йому необхідно зробити перерву.

Іти зі сцени чи ні? Питання залишається відкритим. Сам же співак прокоментував це так:

Вєрка Сердючка — зірка. Вона може оголосити прощальний тур, а потім повернутися знову. Це в стилі зірок. Зараз ми прощаємось, але ще зустрінемося,
заявив Данилко.

Раніше повідомлялося, що Данилко в наступному році вирушає у тур, який стане прощальним. Артист не раз ділився планами відмовитися від популярного образу.

Популярні новини зараз

Озброєний чоловік пішов на "захоплення" Кабміну, погрожуючи вибухом: "Ви з**бали вже..."

Від Тіни Кароль до Скрябіна: львів'янам назвали зірок, які влаштують шоу на День Незалежності

Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

Я весь час себе погано почував. У такому стані ти не можеш розслабитися, тому постійно треба було пити. Я деякі роки взагалі не пам'ятаю, з 1998 по 2010 рік майже нічого
- розповів співак.

Можливо, здоров'я співака підірвав скандал, пов'язаний з відвідуванням Вєрки Сердючки конкурсу "Нова хвиля"? Данилко засветилася на території Російської Федерації. Народний артист України став зіркою вечірки, яка була присвячена відкриттю конкурсу.

Під композиції Данилко на закритій вечірці танцювали дружини російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва і композитора Ігоря Крутого. На відео, яке було оприлюднено в соцмережах, також засвітилася Ані Лорак.

Вєрка Сердючка на "Новій хвилі"

Скандал вийшов знатний, не можна було просто залишитися осторонь і мовчати. У Андрія не було сил щось сказати на свій захист, через це від його особи виступив директор Вєрки Сердючки:

Зазначу, що Андрій не брав участі в самому пісенному конкурсі. Він вирішив прийняти особисте запрошення від російського композитора Ігоря Крутого. Його запросили виступити на закритому заході, але попередньо ніхто не погоджував список гостей
, — підсумував директор артиста Андрій Уреньов.

"Знай.иа" повідомляє, Лорак дружина Медведєва і Лазарєв відривалися під Вєрку Сердючку: відео ганьби.

"Знай.иа" пише про зірку: Не можу купити туалетний папір: Данилко розповів, чому йде.