В Україні багато людей з незвичайними талантами і хобі. З'явилося навіть спеціальне шоу, де люди показують свої здібності і борються за грошовий приз. І Єва Ятт, одеська художниця, яка малює жіночі вагіни, змогла б на рівних в цьому конкурсі боротися за перемогу.

Про те, як їй прийшла в голову така ідея, хто з відомих українок позував їй, а також про те, що по вагіні можна визначити характер, Знай.ua і розповіла молода художниця.

- Єва, звідки прийшла така ідея, малювати жіночі геніталії? Що тебе до цього підштовхнуло?

- Ну, ідея прийшла, коли я народжувалася. Ще в цей момент я подумала, що, напевно, буду художником і займуся малюванням вульв. Ну, а потім все якось закрутилося, закрутилося, знаєш життя... ну, і ось руки дійшли.

- Як проходить відбір натурниць? Дівчата самі приходять до тебе або ти запрошуєш? Вони за це отримують гроші або це безкоштовно?

Популярні новини зараз
Військовий закликав мобілізувати поліцейських, митників та прокурорів Навіщо потрібно вживати гранат щодня і кому заборонено його їсти: все про зимовий суперфуд Знайдено рай для ухилянтів, туди стоять черги, а воєнкоми забули дорогу Подружжя заселилося в квартиру і лише через півроку довідалося, що п'ють воду з унітазу: чому це сталося
Показати ще

- Кого-то запрошую, багато хто хоче позувати самі. Гроші, в основному, пропонують мені.

Єва Ятт стала знаменитою завдяки своїм роботам (фотограф Олена Тхорук)

- Виходить, твоїм натурницям доводиться сидіти в такій же майже позі, як і у гінеколога. Про що ви зазвичай говорите в процесі роботи? Або частіше мовчите?

-Натурщіцам можна не тільки сидіти, а й лежати, ще курити, випивати, читати книгу... Говоримо про різне. Як правило, без трусів секретів між людьми стає менше.

-Я знаю, що ти не тільки малюєш жіночі вагіни, але ще і робиш скульптури. Розкажи докладніше, в яких втіленнях їх ще можна побачити?

-Так, я готую продовження проекту у вигляді скульптур. Планується виставка і акція в трьох країнах. Перша виставка (поки тільки картин) відбудеться в одеському ресторані «Веранда» в кінці березня. Але для мене це скоріше дослідження, експеримент. Цікаві реакції людей.

Жіночі вагіни художниця бачить багато в чому

- Єва, а з чоловічими геніталіями ти працювала? Якщо так, розкажи про свій досвід. Або ти віддаєш перевагу тільки жінкам?

-Ні, з чоловічими тільки по любові. Ніякої роботи!

- Звичайному погляду - в більшості своїй, все жіночі геніталії здаються однаковими, ну може з незначними відмінностями. Як тобі вдається весь час їх писати і знаходити в них оригінальність?

-Так, часто чую «це що справжні? Я думав вони всі однакові». Кожен раз хочеться запитати «чоловіки, куди ви взагалі дивитеся?» Всі різні і унікальні. Це цікаво. Ми з подругою навіть намагалися знайти закономірність з портретом або характером - не знайшли.

- У тебе є автопортрет? Наскільки складно малювати саму себе? І взагалі крім геніталій - ти щось ще малюєш?

- У всіх художників є автопортрети наскільки складно - залежить від розтяжки. Малюю різне, можу, навіть, тебе намалювати.

Себе художниця також любить зображати (фотограф Олена Тхорук)

- Я знаю, у тебе серед натурниць були відомі люди, можеш сказати, хто до тебе приходив?

- Були і є. Розповісти не можу, якщо хочуть - нехай самі в коментарях зізнаються.

- Розкажи, який-небудь випадок з практики, який тобі запам'ятався найбільше.

- Багато смішного було. Один з прекрасних - коли скульптура застрягла у вхідних дверях і поки я думала, як її витягти - в неї вліз сусідський котик. Ми обидва були в стресі, побачивши один одного.

- І останнє запитання, що твоєму глядачеві чекати в майбутньому? Чим будеш дивувати?

- Ну, якщо розповім - ніхто ж не здивується. Я займаюся тільки тим, що мене захоплює, тому, дізнавшись, що буде в майбутньому - сама, скоріше, здивуюся.

Нагадаємо, раніше ми писали, що маленькі українці, не дивлячись на смертельні хвороби, вразили своїми картинами.

Також ми повідомляли, що на "Таємній вечері" знайшли захований код да Вінчі.

І нагадаємо, що дитина створює гіперреалістичні портрети, її вмінню позаздрять навіть визнані художники.