У вівторок, 4 квітня, правоохоронцям надійшов анонімний дзвінок про замінування однієї зі станцій пітерської підземки.

Про це повідомляють РосЗМІ.

Згідно з інформацією, мова йшла про станцію метро "Сінна площа", де вчора прогримів потужний вибух.

"Станція закрита, люди евакуйовані, на місце прибули пожежники, сапери, швидка і МНС", - йдеться в повідомленні.

Крім того, з'явилася інформація, що співробітники компетентних органів закрили ще й "Спаську", Достоєвську" та " Маяковську" станції.

Популярні новини зараз
Що приготувати, коли немає світла: кілька ідей, які не потребують наявності плити В українців перевірять житло – прийдуть додому Стануть непридатними: лічильники електроенергії доведеться замінити Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Подробиць інциденту поки немає.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у понеділок, 3 квітня, на двох станціях метро Санкт-Петербурга прогриміли вибухи. У результаті НП 11 людей загинули, ще близько півсотні отримали травми. Постраждалих госпіталізували до лікарні.