Арешт колишнього президента Південної Кореї Пак Кин Хе порадував опозиційну демократичну партію "Тобуро".

Про це повідомляє WTN.

У партії заявили, що рішення суду підвело підсумок діям екс-президента. Пак Кин Хе звинуватили в тому, що вона спровокувала політичні та соціальні потрясіння у Південній Кореї.

На думку представника кандидата в президенти Мун Чже Іна, її арешт є першим кроком до перебудови в країні. Цього хоче народ. Він зазначив, що Південна Корея зможе почати все "з чистого аркуша".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 27 березня прокуратура звернулася в суд з вимогою видати орден на арешт Пан Кин Хе. 30 березня їм відповіли. І буквально відразу ж ЗМІ поширили інформацію, що екс-президента затримали. Вона зав'язана у корупційному скандалі разом зі своєю подругою Цой Сун Сіль.

Популярні новини зараз
ПриватБанк заморожує рахунки: гроші не зняти, переказ не провести Залишилось менше двох тижнів: власників квартир та будинків зобов'язали заплатити Без штрафів і податкової: які суми можна переказувати на картку Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати
Показати ще