У російському місті Кисельовськ стався неприємний інцидент: колесо від вантажівки БелАЗ практично розплющило легковик Toyota Сorolla.

Відповідне відео опублікував канал ren.tv.

Згідно з інформацією, інцидент стався на території Вахрушевської автобази. Там, при накачуванні вибухнуло гігантське колесо та відлетіло прямо у припарковану поруч машину.

Попередньо, НП сталася через неуважність працівників автобази. У результаті події обійшлося без постраждалих.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 14 автомобілів зіткнулися на трасі під Самарою. У результаті аварії постраждали чотири людини. Їх госпіталізувала карета швидкої допомоги до лікарні.

Популярні новини зараз
Потрібно готуватися до трьох варіантів: школярів переводять на новий формат навчання ТЦК затвердили мобілізаційні списки: кого заберуть у лютому Пенсіонери отримають грошову допомогу: кому виплатять близько 30 000 грн Пощастить не всім: коли та як перерахують виплати працюючим пенсіонерам
Показати ще