В Японії на гірськолижному курорті в районі міста Нацу (префектура Тотігі) зійшла лавина. У результаті загинули щонайменше шестеро школярів.

Про це повідомило місцеве пожежно-рятувальне управління.

У школярів лікарі діагностували клінічну смерть.

Також, за даними рятувальників, ще три людини отримали травми, троє числяться зниклими без вісті.

За словами генерального секретаря кабінету міністрів Японії Есіхіде Суга, у зв'язку з подією в Тотігі створили екстрений штаб, який координуватиме пошукові роботи.

Популярні новини зараз
Більше не перепливають Тису: ухилянти змінили тактику втечі за кордон Гречку змітають з полиць, а ціни б'ють рекорди: чи буде дефіцит крупи За місце біля дому доведеться платити більше: водіям змінили правила паркування Реактивні "Шахеди" виснажують: експерт пояснив головну ціль безпілотників
Показати ще

Крім того, влада префектури хочуе залучити підрозділи Сил самооборони Японії до участі в операції.

За даними поліції, всього в курортній зоні знаходяться близько 66 осіб, включаючи 50 учнів старших класів з різних шкіл Тотігі. Всі вони займалися в секціях скелелазіння і разом з інструкторами практикували сходження на гору.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", 15 березня, в Альпах поблизу міста Шмирн зійшла лавина. Загинули четверо швейцарців.

Снігова маса накрила вісьмох лижників. Чотирьом вдалося вибратися.