Українські правоохоронці змушені наздоганяти порушників зі зимовими шинами, протектори яких стерлись підчисту.

"З "лисими" шанами поліцейські мають ганятися за п'яними мажорами, що катаються на "заряджених" японцях та німцях", - повідомляє сайт "ДТП. Київ".

Фотографії реального стану поліцейських автомобілів опублікували у соціальній мережі, де вони швидко отримали численні відгуки користувачів.

Кияни шоковані недбальством зі сторони держави, адже такий стан шин є прямим порушенням правил дорожнього руху.

Відсутність надійних протекторів може спричинити трагічні наслідки і для самих поліцейських, і для інших учасників дорожнього руху.

Популярні новини зараз
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень На Україну чекає несподіваний сценарій: експерт розповів, як може завершитися війна Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Показати ще

"Лисі" шини створюють небезпеку за будь-якої їзди, що вже говорити про регулярні погоні.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", неадекватний "азовець" Віталька протаранив поліцейський Prius.