Один з магазинів Samsung в Сінгапурі загорівся за день до призначеної презентації нового флагмана компанії Galaxy S8.

Пожежа сталася рано вранці і її вдалося швидко локалізувати, тому ніхто з персоналу магазину не постраждав, повідомляє телеканал Сhannel News Asia.

Представники Samsung повідомили, відділ зі смартфонами в торговому центрі AMK Hub, де сталась пожежа, загасили за допомогою автоматичної протипожежної системи. Приміщення магазину отримало незначні пошкодження. Сусідні відділи торгового центру закрили з міркувань обережності.

За даними телеканалу, займання сталося в підсобному приміщенні магазину. Причини пожежі поки що не встановлені.

Як повідомляв сайт Знай.ua, браковані смартфони завдали нищівного удару по Samsung

Популярні новини зараз
ПриватБанк заморожує рахунки: гроші не зняти, переказ не провести Розшук від ТЦК у 60 років: адвокат пояснив, до чого готуватись Що не можна підписувати в ТЦК: попередження юристів Рф готує серію масових ударів по Україні
Показати ще