У понеділок, 24 квітня, екс-глава Білого дому Барак Обама виступить у Чикаго з першою публічною промовою після того, як залишив посаду президента США.

Про це пише The Telegraph.

Колишній власник овального кабінету зустрінеться зі студентами Чиказького університету, де він раніше викладав конституційне право.

Зазначимо, раніше Обама обіцяв, що не піде з політики.

Кілька місяців після президентства він відпочивав. Більшу частину цього часу він провів на Британських Віргінських островах в маєтку бізнесмена Річарда Бренсона.

Популярні новини зараз
Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері Не дадуть ні пенсію, ні субсидію: пенсіонерам знову ускладнили життя - що вимагають Картки перестануть працювати: "Ощадбанк" терміново попередив клієнтів Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, Обама полетів на острів Тетироа для написання мемуарів про роки свого правління. Ще одну аналогічну книгу пише його дружина Мішель. Подружжя збирається продати права на дві книги за $60 млн.