Сьогодні, 21 квітня, у Південно-Африканській Республіці сталась дорожно-транспортна пригода за участю шкільного автобуса та вантажного автомоблія.

"Трагедія сталась поблизу столиці ПАР Преторії", - повідомляє сайт AFP.

У поліції підтвердили загибель двох десятків дітей, що загинули на місці.

Повідомляється, що автобус врізався у вантажівку, від заносу транспортний засіб перекинуло на бік, після цього він загорівся.

Діти не могли самостійно вибратись з автобуса, значна частина з них згоріли.

Популярні новини зараз
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

З місця події госпіталізували школярів з травмами тп опіками різної важкості. Наразі їх кількість залишається невідомою.

На місці аварії продовжують працювати рятувальники та правохоронці. Причина ДТП з'ясовується.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українські діти загинули у жахливій ДТП в Росії.