У Північній Кореї намічається "велике і важливе" подія.

Про це повідомляє Reuters.

У виданні зазначають, що влада КНДР заявила про це іноземним журналістам, які перебувають в даний момент на території країни. Ця репліка заінтригувала ЗМІ. Про деталі "події" нічого не відомо.

Зазначається, що на території Північної Кореї перебувають понад 200 представників медіа, які приїхали з інших країн.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у КНДР кілька разів за останні пару місяців запускали ракети. Це викликало невдоволення з боку Штатів. 12 квітня повідомлялося, що Ударна група Військово-морських сил США з відомим атомним авіаносцем Carl Vinson буде протягом доби біля берегів КНДР. За добу до цього, в Кім Чен Ина заявили, що готові до будь-яких військових дій.

Популярні новини зараз
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще