Компанія SpaceX планує запустити в космос ракету-носій, яка вже до цього використовувалася.

Як повідомляє Spaceflight Now, запуск намічений на 27 березня з космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида. Унікальність даного запуску полягає в тому, що перша ступінь ракети-носія Falcon 9 вже побувала в космосі.

При цьому вказується, що пуск може бути відкладений через відстрочку із запуском супутника EchoStar-23. Також наголошується, що EchoStar-23 використовується для телемовлення на території Південної Америки. Його запуск був запланований на 2016 рік, але його відклали через вибух Falcon 9 під час передстартових випробувань.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що запуск ракети-носія Falcon 9 Full Trust, який був запланований на сьогодні, 14 березня, переноситься через несприятливі погодні умови.

Ракету, що запустять з майданчика LC-39A в Космічному центрі Кеннеді у Флориді, відноситься до сімейства ракет-носіїв середнього класу, нинішня версія Falcon 9 FT відзначається максимальною потужністю двигуна, а продуктивність апарату на 30% більше в порівнянні з попередниками.

Популярні новини зараз
Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще