Великобританія офіційно направила лист до Європейської ради, де вказано про початок процедури виходу країни зі складу Євросоюзу.

Про це повідомив президент Європейської ради Дональд Туск в Twitter. Лист стане відліковою точкою для процедури Brexit. Вона, за попередніми даними, може розтягнутися на два роки.

"Через дев'ять місяців Великобританія прислала листа", - наголосив Туск.

Королева Британії 16 березня підписала закон, який дозволить уряду країни на чолі з прем'єр-міністром Терезою Мей почати процедуру виходу країни з ЄС. Brexit підтримали більшість британців, за підсумками референдуму. Після цього почався довгий процес підготовки до початку процедури виходу Британії з Євросоюзу відповідно до статті 50 Лісабонської угоди про ЄС.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, британський уряд категорично відмовився вести переговори з прем'єр-міністром Шотландії про проведення нового референдуму про незалежність.

Популярні новини зараз
4 години темряви, 2 години світла: Україні прогнозують найважчу зиму та виснажливі графіки відключень Залишаться без пенсії: кому можуть зупинити виплати з 1 січня Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону Працюючим пенсіонерам роз'яснили важливе правило: що заборонено законом
Показати ще