Пентагон наказав створити комісію, яка перевірить ядерне озброєння США.

Про це повідомила прес-секретар Міністерства оборони Дана Уайт, передає "Укрінформ".

"Міністр Маттіс розпорядився про початок перегляду, який триватиме на чолі із заступником міністра оборони та заступником голови Об'єднаного комітету начальників штабів і включатиме участь міжвідомчих партнерів", - розповіла вона.

Наголошується, що президент США Дональд Трамп три місяці тому наказав оглянути боєготовність ядерної зброї.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у березні Білий дім виступив проти договору про повну заборону ядерної зброї.

Популярні новини зараз
ТЦК визначилися зі списками: кого першочергово мобілізують у травні Яка довідка збільшить пенсію на 1038 грн: пенсіонерам дали пояснення Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Показати ще