Міністерство оборони Російської Федерації спростувало інформацію про збитий в Сирії гвинтокрил Повітряно-космічних сил РФ.

Про це розповів представник Центру примирення ворогуючих сторін у Сирії, передають РосЗМІ.

За його словами, всі літальні апарати ВКЗ знаходяться в базових аеродромах.

"Повідомлення підконтрольних терористам інформаційних ресурсів про нібито збитий російський вертоліт не відповідають дійсності", - заявив він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у понеділок, 27 березня, угруповання "Ахрар аш-Шам" заявило про те, що збило військовий гвинтокрил на сході сирійської Латакії. Судно збили, відкривши по ньому вогонь з великокаліберного кулемета.

Популярні новини зараз
Нові платіжки з березня: для кого і яка комунальна послуга подорожчає ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Показати ще