Росія погодилася і далі підтримувати зв'язок США по Сирії на тлі американської ракетної атаки.

Про це повідомляє АР, посилаючись на військових чиновників США. Зв'язок між країнами підтримуватиметься по лінії екстреного зв'язку, щоб була можливість оперативно попереджати і реагувати на інциденти в Сирії.

Представники Москви та Вашингтона вже проводили переговори після ракетного удару по сирійському аеродрому. Командування збройних сил РФ підтримало пропозицію американських військових чинів про збереження спецзв'язку.

"США отримали від Росії підтвердження того, що контакти по уникненню випадкових зіткнень в Сирії залишаються в силі", - підкреслив співрозмовник.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що президент США Дональд Трамп вирішив прибрати Асада від влади в Сирії, незважаючи на можливе військове зіткнення між російською і американською армією.

Популярні новини зараз
В Україну йдуть морози до -12: синоптик попередив про різке похолодання Борги за комуналку та кредити: які нові санкції приготували боржникам Підвищення тарифів на світло: коли та на скільки подорожчає Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026
Показати ще