Вперше за 17 років у США виконали два смертних вироки в один день.

Про це повідомляє Associated Press.

Відповідне рішення прийняла влади штату Арканзас після того, як Верховний суд відмовився забороняти кару Джека Джонса і Марселя Вільямса.

В результаті їм ввели ін'єкції. Перший ув'язнений помер 24 квітня о 19.20 за місцевим часом. Другий – о 22:33. Остання подвійна страта відбулася в 2000 році.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", протягом 11 днів в Арканзасі стратять сімох ув'язнених.

Популярні новини зараз
Ухилянтам обіцяють масові чистки: більше не сховаються Пенсіонерам готують новий перерахунок виплат: кому, коли і скільки грошей додадуть Відберуть житло через комуналку: хто з українців може залишитися без дому Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
Показати ще