Сильна пожежа в Атланті (штат Джорджія) спричинила за собою обвалення естакади на автомагістралях I-85.

Про це повідомляє Fox5.

За версією ЗМІ, у момент аварії на дорозі не було машин, тому що рятувальники і поліцейські перекрили рух через пожежу. Інформації про постраждалих немає.

Попередньо, зайнялися пластмасові трубопроводи. На думку конструкторів, від вогню могли поплавитися металеві конструкції. Пожежники ліквідували вогонь. На даний момент з'ясовуються причини події.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 10 березня в США трапилася серйозна аварія з пожежею. Потяг із цистернами зійшов з рейок. У результаті загорілися ємності з етанолом.

Популярні новини зараз
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти Мороз не відступить: які випробування готує погода, заява КМДА Банки по-новому відслідковуватимуть перекази: за що можуть заблокувати рахунок ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Показати ще