Вибух у підземці Санкт-Петербурга, який правоохоронці кваліфікували як теракт, міг бути заздалегідь спланований найманцями із "Л/ДНР".

Відповідну думку в коментарі одному із місцевих видань висловив російський публіцист Олександр Невзоров.

Він наголосив , що більшість бойовиків завжди мають при собі зброю та вибухівку, тому вони могли організувати все швидше за інших.

За словами публіциста, могла також здетонувати прихована бомба, адже не всі схрони із ними встигли ліквідувати.

Невзоров додав, що слід звернути увагу на те, кого приймають у ряди "ДНР", щоб поглянути на цю версію під іншим кутом: колишніх в'язнів, безробітних та звичайних громадян під прикриттям "добровольців".

Популярні новини зараз
До школи у суботу: дітлахам впровадили 6-денний навчальний тиждень Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню Пенсіонерів масово штрафують: можуть забрати половину пенсії
Показати ще

"Більша частина – рецидивісти. Забудьте слово доброволець", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на станції метро у Санкт-Петербурзі прогримів вибух.