У мережі з'явилися фото і відео з місця вибуху в паризькому офісі Міжнародного валютного фонду.

Ці матеріали опублікував Журналіст Махмуд Рефаат на своїй сторінці в Twitter.

Як повідомлялося раніше в офісі МВС одному з працівників кур'єрська служба доставила конверт. Вважаючи, що це звичайний лист, 66-річний чоловік відкрив його і тут пролунав вибух. На щастя, ніхто сильно не постраждав, чоловік відбувся легким переляком.

Незважаючи на те, що будівля теж не постраждала, все ж усіх співробітників евакуювали в терміновому порядку, а на місці події працюють правоохоронні органи.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Парижі пограбували розкішну квартиру, яка належить родині бен Ладенів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів закликали готуватися до зменшення виплат Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла Українцям пояснили, що буде у разі дефіциту газу: кому відключать насамперед Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще