Представники сирійської армії заявили про знищення ізраїльського винищувача.

Про це повідомили кореспонденти Reuters.

Зазначається, що командування сирійськими військами повідомили про порушення повітряного простору ізраїльськими літаками поблизу Пальміри, через що проти них військова оборона застосувала вогонь. В результаті один з винищувачів пошкодили та згодом він упав у Дамаску.

За даними військових, усього вони помітили чотири ворожі літаки.

Нагадаємо, раніше Сирія не однократно заявляла про атаки їх ізраїльтянами. Ізраїльська сторона це не підтверджувала, проте й не спростовувала.

Популярні новини зараз
Школа не відпускає: дітей змушують вчитися навіть після дзвінка та робити домашки до ночі Гороскоп на сьогодні 11 листопада: піднесення близнюків, успіх левів та борги скорпіонів Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Платіжки невпинно зростають: українцям повідомили про подорожчання комуналки
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", Алеппо, що на півночі Сирії зазнало потужного авіаудару поблизу бази "Аль-Каїди". Удар прийшовся по мечеті, від чого загинуло більше сорока осіб, які знаходилися там на нічній молитві та більше сотні поранені.