Скандал у Великій Британії: лорд пішов у відставку через відео з повіями

поділитись

0

602

Відеозапис містить кадри, на яких політик нюхає наркотик з грудей повії за допомогою згорнутої в трубочку п'ятифунтової банкноти

Заступник спікера палати лордів британського парламенту лорд Джон Сьюел подав у відставку після публікації відеозапису, де він приймає наркотики в компанії повій.

Спікер палати лордів баронеса Д'Cуза заявила, що лорд Сьюел також пішов з посади голови комітету палати з привілеїв і поведінки в результаті викриття, яке з'явилися в газеті Sun в неділю, 26 липня.

Відеозапис містить кадри, на яких політик нюхає наркотик з грудей повії за допомогою згорнутої в трубочку п'ятифунтової банкноти.

На записі також можна почути, як Сьюел обговорює доходи членів палати лордів.

Крім того, газета Sun опублікувала знімки оголеного Сьюел в компанії повії.

Читайте також: Французський сенатор у Криму купив футболку з написом "Обама, ти чмо"

69-річний Джон Сьюел одружений та має чотирьох дітей.

Баронеса Д'Суза сказала, що його поведінка була шокуючою і неприпустимою.

[gallery]

"Лорд Сьюел цим ранком подав у відставку з поста голови комітетів. Палата лордів продовжить дотримуватися стандартів у громадському житті і не буде миритися з відступом від цих стандартів", - сказала вона.

Джон Сьюел очолював міністерство у справах Шотландії при уряді Тоні Блера. Його ім'ям назвали конвенцію про відносини між Вестмінстером і урядом Шотландії.

На посаді першого заступника спікера палати лордів Сьюел отримував 135 тисяч доларів на рік.

У своїй недавній колонці для видання Huffington Post він розповідав, що палата лордів вживає суттєві кроки, щоб захищати свою репутацію і карати своїх членів за порушення норм.

Він особливо виділяв нове право лордів припиняти на будь-який термін членство або виключати людину з палати за неприпустиму поведінку.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Євросоюз готовий сісти за стіл переговорів з Великобританією, аби мінімізувати наслідки Brexit
0
0
16:14 29.03.2017
Зі Стівена Кінга вимагають 500 000 000 доларів
0
0
16:07 29.03.2017
Слідства триватимуть паралельно одне одному, що дозволить швидше знайти винних та притягнути їх до кримінальної відповідальності
0
0
15:51 29.03.2017
Президент Європейської ради отримав офіційного листа від британського уряду, котре стане початком прощання Британії з ЄС
0
0
15:37 29.03.2017