Шість військових кораблів Росії влаштували стрільбище в Середземному морі

поділитись

0

260

У навчаннях взяли участь крейсер "Москва" і сторожовий корабль "Допитливий"

Шість бойових кораблів зі складу постійного з'єднання військово-морського флоту Росії в Середземному морі провели навчання. Вони проходили в нейтральних водах.

Про це повідомив 14 серпня представник Чорноморського флоту Росії, капітан 1-го рангу В'ячеслав Трухачов.

Крейсер "Москва" брав участь у навчаннях разом зі сторожовим кораблем "Допитливий". Він повернувся в Середземне море з Атлантики на початку серпня цього року.

Крім крейсера "Москва", у відпрацюванні завдань задіяли ще п'ять бойових кораблів і три судна забезпечення. Серед яких, сторожовий корабель "Допитливий", ракетний корабель на повітряній подушці "Самум", малий ракетний корабель "Міраж", великі десантні кораблі "Цезар Куніков" і "Азов". Також в маневрах задіяли рятувальні буксири "Шахтар", рятувальне буксирне судно "СБ-36" і танкер "Лєна".

Читайте також: Російські військові кораблі "прогулювались" біля берегів Латвії

Кораблі Чорноморського флоту відпрацювали дії з охорони конвоїв, відбиття ударів засобів повітряного нападу умовного противника з різних висот, ведення бойових дій проти надводних кораблів, надання допомоги пошкодженому судну. Під час навчань кораблі застосовували зенітно-керовану ракету "Оса" і артилерію.

Нагадаємо, постійне угруповання російського флоту в Середземному морі існує з 2013 року. У нього входять від шести до десяти бойових кораблів, в основному від Чорноморського флоту.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Ініціатора антикорупційних мітингів у Росії Олексія Навального заарештували за звинуваченням в організації масових заходів, що призвели до порушення громадського порядку
0
0
20:33 26.03.2017
У Росії виросло число затриманих активістів, серед них і Олексій Навальний.
0
0
20:11 26.03.2017
Уряд Білорусі прокоментував дії силовиків під час демонстрацій 25 березня.
1
0
19:38 26.03.2017
Росія дала відповідь на пропозиції УКраїни щодо участі Самойлової у "Євробаченні".
0
0
19:33 26.03.2017