Норвегія не дозволила Россільгоспнагляду перевірити рибні господарства

поділитись

0

264

Лист, за словами прес-секретаря Россільгоспнагляду , надійшов напередодні відправки російської делегації в Осло

Компетентний орган Норвегії Маттельсінет відмовив фахівцям Россільгоспнагляду в інспекції своїх рибних підприємств перед поїздкою. Це "безпрецедентний випадок" за всю роботу російського відомства.

Про це повідомила прес-секретар Россільгоспнагляду Юлія Мелано, передає Gazeta.ua.

Вона зазначила, що Маттельсінет нібито "невмотивовано" відмовив у проведенні інспекції 14 норвезьких підприємств, що виробляють лосось та форель в аквакультурі. Відповідне звернення російське відомство отримало від головного ветеринарного інспектора Норвегії Христини Ландсверк, а слідом — з посольства Норвегії в Москві.

"Посольство Королівства Норвегії засвідчує свою повагу і має честь повідомити про те, що норвезькі компетентні органи прийняли рішення про недоцільність в поточній ситуації проведення інспекцій в Норвегії наступного тижня", — зазначається в листі.

Лист, за її словами, надійшов напередодні відправки російської делегації в Осло.

Читайте також: У Росії знищуватимуть шкільну форму

"Ухилення Маттельсінет від інспекцій — схоже на поведінку страуса, що ховає при небезпеці голову в пісок", - наголошує прес-секретар.

Це дає право, за її словами, Россільгоспнагляду ввести тимчасові обмеження на постачання з підприємств, які відмовилися від інспекції. Вона додала, що це і буде зроблено з 24 серпня цього року.

Нагадаємо, сьомого серпня минулого року російська влада оголосила про заборону поставок ряду продовольчих товарів з країн, які запровадили або підтримали санкції проти Росії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Дочка Дональда Трампа працюватиме на громадських засадах.
1
0
12:26 30.03.2017
Слідчі розглядають кілька злочинів за фактом інциденту, серед яких незаконний обіг зброї та умисне вбивство
0
0
12:11 30.03.2017
В аеропорту Домодєдово пожежний автомобіль в'їхав у натовп пішоходів.
0
0
12:03 30.03.2017
Віце-адмірал США вважає, що незабаром війни перенесуться в космічний простір і необхідно готуватись до цього заздалегідь
0
0
11:47 30.03.2017