Компанія "Беларусьфільм" відмовилася співпрацювати із російським актором Михайлом Пореченковим. Дізнавшись про його участь у фільмі, білоруські актори, гримери та костюмери відмовились працювати.

Про це повідомив один із співробітників "Беларусьфільму" в інтерв'ю Belsat.tv. Пореченков мав грати співробітника НКВД у фільмі про 1943 рік.

Дізнавшись про участь Пореченкова у проекті, працівники компанії збунтувались.

"Костюмери, гримери та інші поклали заяви на стіл директора "Беларусь фільм" про відмову працювати з Пореченковим, який знаходиться у міжнародному розшуку. Коли він приїхав у Мінськ, його навіть не заселили у готель, як було прописано у райдері", - розповів співробітник кіностудії.

Білоруси також висловили обурення тим, що Пореченков відвідував табір бойовиків ДНР та стріляв по Донецькому аеропорту, коли там знаходились українські військові.

Російський актор на таке ставлення відповів: "Я з такими білорусами на одному полі … не сяду".

Українці в соцмережах дякують білорусам за підтримку та бойкот Пореченкова.

"Я поселив би його у готель і приніс молока зі снодійним. А вранці проснувся би звір Пореченков у Пісках в колі доброзичливців з Правого сектора. Ніхто б його не вбивав, але на обличчя цікаво б подивитися", - написав Макс Бескоровайний на своїй сторінці.