Міністрам РФ заборонять погано говорити про економіку

поділитись

0

226

Міністр — це особа, яка володіє інформацією про стан економіки. І вживати такі вирази, як "крихке дно", не коректно - Дмитро Сазонов

У Росії міністрам хочуть обмежити негативні висловлювання щодо економічної ситуації у країні.

З такою ініціативою виступив член Громадської палати Росії Дмитро Сазонов, передають "Известия".

Коментарі "слуг народу" з негативними прогнозами, на його думку, сильно впливатимуть на соціальне самопочуття росіян. Він вже направив відповідне звернення до уряду. В ньому Сазонов закликав міністрів уникати негативних фраз про російську економіку, на зразок "крихкого дна".

"Міністр — це все-таки особа, яка володіє вичерпною інформацією про стан російської економіки. І вживати такі вирази, як "крихке дно", на мій погляд, не зовсім коректно", - зазначив він.

Сазонов сподівається, що урядові чиновники, які відповідають за економічний блок, роз'яснюватимуть населенню, що немає прямої прив'язки економіки країни до вартості нафти.

Коли ситуація стосується курсу рубля, на його думку, краще або аргументувати заяви, або "зовсім не висловлювати власної думки".

Читайте також: Російські депутати запропонували додатковий вихідний для виборців

"Психологічний фактор відіграє тут більшу роль. Коли населення чує коментарі з негативними прогнозами, воно, природно, може рефлекторно відреагувати", - повідомив Сазонов.

Люди, за його словами, намагаються зберегти свої заощадження, конвертуючи їх у валюту, а це ще більше підстьобує інфляцію.

Нагадаємо, раніше один з екс-керівників Центробанку Росії назвав головну причину стрімкого падіння рубля. Він зазначив, що це сталось через відсутність реальних інвестицій у Росію.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Росіяни оригінально вирішили боротися з небезпечними ситуаціями на дорогах
0
0
17:11 18.11.2017
Очевидцям вдалося зафільмувати момент вибуху
0
0
14:51 18.11.2017
Північна Корея – всього лише гвинтик у великий системі, але аж ніяк не найбільша загроза для цивілізації
0
0
13:57 18.11.2017
Багато питань щодо анексованої території так і лишилися без відповіді
0
0
13:45 18.11.2017