Суд в Єгипті засудив до страти 12 осіб, визнаних винними у зв'язках з екстремістським угрупуванням "Ісламська держава". Зокрема правопорушинки планували напади на поліцію і військових.

Про це заявила влада Єгипту.

"Шестеро з 12 засуджених засуджені заочно і ще знаходяться на волі", - йдеться в повідомленні.

Вироки найближчим часом надійдуть на розгляд Верховного муфтія країни. Після того як буде отримано висновок муфтія, вироки будуть підтверджені або пом'якшені на судовому засіданні, яке пройде 12 вересня в провінції Шаркія.

Читайте також: "Ісламська держава" підійшла до кордону Туреччини

Популярні новини зараз
Більше ніяких бусиків та бійок з ухилянтами: ТЦК зобов'язали проводити мобілізацію за новими правилами За п'ять платежів – штраф до 85 тисяч: навіщо податкова "шпигує" за українцями через чеки Строкова служба для жінок: у ЗСУ виступили за загальну мобілізацію Розкривайте ширше гаманці: в Україні встановили тарифи на світло на найближчі півроку
Показати ще

Раніше в провінції Шаркія до трьох років ув'язнення були засуджені два брати за пропаганду в Facebook ідеології "Ісламської держави".