В індійському штаті Уттар-Прадеш двох сестер 15 і 23 років сільська рада старійшин засудила до зґвалтування.

Таким чином місцева влада вирішила покарати брата дівчат за те, що він завів роман з представницею іншої касти, повідомляє The Daily Mirror.

Його обраницю з більш значущою землеробської касти джатів насильно видали заміж, і вони вирішили втекти зі свого населеного пункту.

Читайте також: На Донбасі підлітки двічі зґвалтували 11-річну дівчинку

При цьому самого парубка владі знайти не вдалося, тому вона вирішила відігратися на його рідних сестрах.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень щомісяця "Мир з рф закінчиться катастрофою": невтішний прогноз Роботу ТЦК повністю змінять: що планується Гороскоп на сьогодні 21 серпня для всіх знаків Зодіаку
Показати ще

У зв'язку з цим 15-річну дівчинку і 23-річну дівчину з родини втікача касти далітів старійшини засудили до зґвалтування. Після наруги передбачалося вимазати сестрам обличчя і виставити їх оголеними на загальний огляд.

Але дівчат, як і всю родину злочинця, також знайти не вдалося. Вони поспішили зникнути з населеного пункту, коли дізналися про вирок.