Влада Ліберії сьогодні оголосила, що віруса лихоманки Ебола більше немає в країні. Про це пише УНН.

Подібну заяву МОЗ Ліберії вже робило 9 травня 2015 року, однак після цього влітку знов лікарі підтвердили кілька випадків зараження вірусом.

Читайте також: Світ на порозі відкриття вакцини від вірусу Ебола

"Ліберія оголосила, що знову вільна від вірусу Ебола", - йдеться у повідомленні місцевого відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Нагадаємо, спалах лихоманки Ебола розпочався в Західній Африці в лютому 2014 року. Більше інших країн від вірусу постраждали Гвінея, Ліберія і Сьєрра-Леоне.

Популярні новини зараз
Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову Держава залізе у кишеню кожному українцю: деталі нової податкової системи Ваші дані можуть стати причиною проблем із газом: як не потрапити у пастку з Нафтогазом Пенсіонерам виплатять додаткові гроші від держави: які умови та сума
Показати ще