Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo жорстоко посміявся з відомої фотографії потонулого хлопчика з числа біженців, які намагалися потрапити до Євросоюзу.

Про це написав у соцмережі Facebook радіопродюсер Михайло Козирєв.

"Шарлі Ебдо" вийшов з двома карикатурами на загиблу дитини. На першій, названій "Так близько до мети", малюк лежить поруч з плакатом "МакДональдса": "Два дитячих меню за ціною одного". На другому - під заголовком "Доказ, що Європа християнська" зображено, що поруч із потопаючим хлопчиком стоїть на хвилях Ісус Христос, який проголошує: "Християни ходять по воді. Мусульманські діти тонуть", - описує карикатури продюсер.

"Ось я і запитую себе: "Я все ще Шарлі? "А ви?" - цікавиться Козирєв.

Читайте також: Жертва міграції: світ сумує по потонувшому сирійському хлопчику (фото)

Популярні новини зараз
"Мета – добити до березня": експерт назвав місто, яке рф планує "розбомбити" У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще

Нагадуємо, що в січні цього року була розстріляна редакція Charlie Hebdo в Парижі, що пов'язували з карикатурами на ісламістських пророків.

Після нападу терористів фраза Je suis Charlie ("Я Шарлі") стала популярним гаслом захисників свободи слова у всьому світі.