Азербайджан хоче залишити "Східне партнерство"

поділитись
Така реакція пов'язана з резолюцією Європарламенту від 10 вересня, в якій засуджувалися порушення прав людини в Азербайджані

Парламент Азербайджану Міллі Меджліс починає процедуру призупинення членства в міжпарламентській асамблеї "Євронест" і рекомендує азербайджанському уряду переглянути питання про участь у програмі ЄС "Східне партнерство".

Про це йдеться в заяві, зачитаній віце-спікером парламенту Валехо Алескеровим.

Відзначається, що така реакція пов'язана з резолюцією Європарламенту від 10 вересня, в якій засуджувалися порушення прав людини в Азербайджані.

"Ми маємо справу з наклепом на адресу політичного керівництва Азербайджану. Подібні резолюції приречені на провал", - йдеться в заяві.

У той же час азербайджанському уряду рекомендується ввести заборону на в'їзд до Азербайджану осіб, які виступають з "відверто антіазербайджанской позицією".

Міллі Меджліс Азербайджану закликав Європарламент до "конструктивності" по відношенню до країни.

Читайте також: Нагірно-карабахські "вибори" не визнали в Україні

У документі говориться, що Європарламент не помічає проблем, які відбуваються в інших точках світу, і при цьому "перебуває в активному пошуку недоліків в Азербайджані".

Нагадаємо, "Євронест" є міжпарламентською асамблеєю країн, що входять в програму ЄС "Східне партнерство" (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна).

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
9 "демократів" кандидатуру не підтримали
0
0
10:39 24.04.2018
Крейсер Адмірал Кузнєцов вирушає в ремонт
0
0
10:10 24.04.2018
Заперечувати більше немає сенсу
0
0
09:08 24.04.2018
Експерт розповів цікаві подробиці про отруту
0
0
08:38 24.04.2018