КНДР на військовому параді з нагоди 70-ї річниці створення Трудової партії Кореї продемонструвала нові міжконтинентальні балістичні ракети KN-08.

Про це пише Сегодня.

Максимальна дальність їх польоту, за попередніми даними, складає 12 тисяч кілометрів.

Також глядачі побачили і інше озброєння Північної Кореї. По центральній площі Кім Ір Сена пройшли танки, самохідні артилерійські установки, бойові машини піхоти, а також безпілотні літальні апарати.

Читайте також: Кім Чен Ин звільнив сестру з держслужби

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 29 жовтня: стосунки тельців, проблеми левів та успіх водоліїв ПФУ змінив правила ідентифікації: що потрібно знати пенсіонерам Виплатять 500, 800 або 1300 грн: хто з пенсіонерів отримає додаткові гроші Пенсію скоротять у чотири рази: кому зі стареньких уріжуть виплати до мінімуму
Показати ще

Варто відзначити, що цей парад став наймасштабнішим з моменту приходу до влади Кім Чен Ина.

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин розпорядився видати громадянам країни премію у розмірі 100% окладу з нагоди 70-ї річниці заснування Трудової партії Кореї.