Підрозділ терористичної організації Аль-Каїда Фронт ан-Нусра підтвердила загибель одного зі своїх ватажків, публікуючі відповідні фото.

Про це пише Корреспондент.

"Терорист Санафі ан-Насра загинув у місті Алеппо в Сирії. Уродженець Саудівської Аравії очолював "Комітет перемоги" та відповідав за розробку та виконання стратегій Аль-Каїди", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Куба спростувала наявність своїх військових на території Сирії

Про знищення терориста раніше розповіли в іранському агентстві FARS, проте силовики досі не підтвердили цю інформацію.

Популярні новини зараз
В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
Показати ще

Разом з "головним стратегом" терористів знищили ще двох бойовиків Джебхат ан-Нусра. Зокрема померли піддані Саудівської Аравії і Марокко Абдель Малік аль- Джазрауі і Абу Ясір аль-Магриб.

Нагадаємо, раніше "Аль-Каїда" оголосила джихад Росії, записавши звернення на відео.