Іракська армія визволила від бойовиків екстремістського угруповання "Ісламська держава" важливе місто на півночі від Багдада - Байджі.

За словами речника Об'єднаного командування військ бригадного генерала Ях'я Расула, у визволенні міста брали участь як регулярні війська, так і воєнізовані народні формування, в першу чергу шиїтські, передає Радіо Свобода.

Іракське державне телебачення повідомило про визволення Байджі і показало солдатів із іракськими прапорами посеред задимлених житлових кварталів.

Читайте також: Жертвами авіації РФ у Сирії з початку жовтня стали 370 осіб

На минулому тижня іракські військові повідомили, що визволили від ісламістів територію найбільшого в країні нафтопереробного комбінату Байджі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів поставлять перед вибором: у кого заберуть пенсію Весна не поспішає радувати теплом: на Україну знову насуваються заморозки Реактивні "Шахеди" виснажують: експерт пояснив головну ціль безпілотників ПриватБанк змінив правила платежів: що варто врахувати
Показати ще

"Ісламська держава" захопило місто і частину території комбінату ще в червні 2014 року. Відтоді за ці стратегічні об'єкти точилися бої зі змінним успіхом.