На російській Камчатці розбився військовий літак МіГ-31.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Виконуючи політ в околицях Петропавловська-Камчатського при поганій погоді, літак зник з екранів радарів 30 жовтня в 17:38.

Командування військового округу організувало пошуково-рятувальну операцію. У результаті вдалося виявити місце приземлення пілотів. Як повідомляється, вони вже евакуйовані.

Пілотів вертольотом доставили в Ключі, далі перевозять в Елізово, де і обстежать.

Популярні новини зараз
Платіжки за воду перерахують: які зміни готують українцям Кінець радянським чергам на житло: українців розселятимуть за новими правилами Цю війну ми програли: військовий назвав найуспішнішу операцію росіян СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
Показати ще

З'ясувалося, що один пілот при катапультуванні травмований, інший не постраждав. Також знайдено згорілий літак.

Читайте також: В Італії вибухнув експериментальний літак: загинули двоє (фото)

Нагадаємо, нещодавно в Росії військово-транспортний літак Міноборони РФ Ан-12 здійснив аварійну посадку через відмову двох з чотирьох двигунів.