В Росії з 1945 року сталося більше авіакатастроф у порівнянні з Великою Британією, Францією і Німеччиною разом узятих.

Відповідну статистику оприлюднив Tech Insider, посилаючись на Aviation Safety Network.

Випадки авіакатастроф відстежували майже 20 років. У ASN є список держав, де найчастіше відбувалися аварії пасажирських літаків. До нього входять 25 країн світу. Росія серед них займає друге місце. У РФ протягом 70 років сталося 360 авіакатастроф. Вони забрали життя 7298 людей.

Перше місце в рейтингу займають США. Там сталося 788 авіакатастроф, що спричинили загибель 10625 людей. На третій сходинці розмістилася Бразилія. В ній трапилось 185 аварій літаків і загинуло 2725 осіб.

Читайте також: Медпрацівники надали допомогу 345 родичам загиблих в авіакатастрофі А 321

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Такі показники можна пояснити великим об'ємом авіаперевезень в цих країнах. Відповідно до даних Світового банку, в минулому році в США літаки перевезли 762560000 людей. У Бразилії зареєстрували 100403628 пасажирів місцевих і міжнародних рейсів. У Росії авіаперельотами скористалися 72189961 людина.

З іншого боку, Китай займає 11-у сходинку в списку ASN. В країні перевезли в п'ять разів більше пасажирів, ніж у Росії. В Німеччині, Великобританії, Індії та Канаді при меншій кількості катастроф спостерігається більша кількість перевезень.