Російський дизайнер та підприємець Артемій Лебедєв у черговий раз відзначився у негативному сенсі своїми гострими заявами. На цей раз під його критику потрапило місто Брест.

На своїй сторінці Livejournal він написав, що це місто не є героєм, адже усі його мешканці втекли після нападу нацистів. Лише Червона армія, за словами Лебедєва, захищала білоруське місто.

"Брест - не герой, а боягуз, якщо роздавати оцінки", - пише Лебедєв.

Такі заяви серйозно образили одного з ветеранів Другої світової Сергія Крамаренка. Він вважає, що дизайнер не має права виступати із такими заявами та звернувся до суду.

Московський міський суд з другої спроби задовольнив позов ветерана та змусив Лебедєва виплатити штраф у розмірі один млн. рублів.

Популярні новини зараз
Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати ТЦК побачить усіх: як нові правила мобілізації допоможуть військкоматам знайти чоловіків будь-де Новорічна ніч здивує: українцям розповілм про різку зміну погоди та морозний фінал, прогноз на зиму Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу
Показати ще

Читайте також: Біля Будинку культури в Тель-Авіві пройшов мітинг проти Кобзона (фото)

Нагадаємо, Артемій Лебедєв під час Майдану активно підтримував позицію Путіна. Через політичні погляди у нього виник конфлікт з київським офісом своєї студії. Він звільнив увесь штаб та закрив українську філію.