Кубинський політичний діяч Фідель Кастро вперше за 14 місяців з'явився на публіці. Про це повідомило видання ВВС.

За відомостями очевидців Кастро був у хорошому настрої, поводився весело і відкрито.

Революціонер зустрівся з делегацією громадян Венесуели, які приїхали на Кубу. Відомо, що Кастро був близьким другом президента Венесуели Уго Чавеса, який помер.

Фідель Алехандро Кастро Рус - кубинський політичний діяч, прихильник марксизму. Один з основних лідерів кубинської революції.

Останнім часом Кастро вкрай рідко з'являється на публіці, у зв'язку з чим періодично з'являються чутки про його серйозної хвороби або смерть.

Популярні новини зараз
Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Фідель Кастро керував Кубою протягом 48 років. У 2006 році він пішов з політики через погіршення стану здоров'я, а управляти країною став його брат Рауль. Рауль Кастро формально був обраний президентом в січні 2008 року.