Макаки стали несподіваною перешкодою на шляху розвитку мережі інтернет в Індії.

Відповідно до планів індійського прем'єр-міністра Нарендри Модіпо, поліпшенню інтернет-сервісів в країні, міська влада стала розширювати оптоволоконні мережі, - повідомляє видання svit24.

Індійське керівництво запланувало в найближчі три роки протягнути 700 тисяч кілометрів широкосмугового кабелю по всій країні, щоб підключити до Інтернету 250 тисяч населених пунктів. На це передбачалося виділити близько 18 мільйонів доларів.

Однак, цим планам завадили мавпи, які поїдають оптоволоконні кабелі.

Читайте також: Цюрих визнали найчистішим містом в Європі

Популярні новини зараз
Сепаратист Царьов назвав обстріл мирних будинків Києва "демонстрацією сили рф" – спочатку ще й обстрілів "не було" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося"
Показати ще

"Ми не можемо прибрати звідси храми, де живуть мавпи, які жують провід", - констатував один із сервісних інженерів.

Варанасі відомий в Індії як священне місто, вік якого становить більше 3 тисяч років. Сюди регулярно приїжджають мільйони туристів і паломників.

Багато хто з приїжджих та місцеві жителі шанують мавп як священних тварин і підгодовують їх.

Проганяти мавп влада не хоче: це може викликати невдоволення городян. Прокладати інтернет-кабель під землею їм теж незручно, оскільки вдома в перенаселеному місті розташовуються дуже близько один до одного.

Розвитку інтернет-комунікацій тут заважають також постійні перебої з електропостачанням.